| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Salut lume
Sunt clasa a 10 trec si eu vreau sa devin actor desigur nu in Romania ci in Turcia stiti cu ce media se intra si ce taxa e

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-o cu incetul baiete, inca nu ai terminat liceul si nici BAC-ul nu-i luat. In plus, nu poti deveni actor intr-o tara in care habar nu ai de limba si nu esti oficial cetatean turc.

Poti deveni actor in tara ta, dupa ce faci o facultate de teatru si film, dupa ce esti consacrat local in Romania si apoi SPERI ca vei fii remarcat de turci, asta in situatia in care inveti f bine turca pana atunci.
La 15 ani stiu ca ai visuri mari, dar pot deveni realitate doar daca esti serios si inveti pe rupte!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce te face sa crezi ca turcii au nevoie de actori cu suvite blonde?