| Cataabd a întrebat:

Salut, M-am apucat si eu de graff de cateva luni si incerc sa imi caut un tag dar nu reusesc sa imi creez unul, ma puteti ajuta cu niste tagguri sau sfaturi ceva?

2 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Fa ceva legat de initiala numelui tau combinata cu numarul norocos sau ceva, mi se pare ca da ceva de gandit si e si misterios asa, plus ca daca lucrezi putin la el poti sa-l si faci sa arate bomba.

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Si eu iubesc arta stradală, iti pot spune ca am si castigat un concurs pe locu 1 la mine in oras.
Am sa inventez niște nume:
Cătă
Çăþālin
Ctlin
Cthelin
C9lin
Sau încearcă alte nume, ce n au legătură cu numele tau.
? Mult succes si spor la graffuri.