| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa fac niste versuri de rap sau trap.
Imi puteti lasa Facebook-ul si vorbim.

Răspuns Câştigător
| tudyx123 a răspuns:

Frate...inainte sa compui o melodie rap sau trap trebuie sa-ti alegi instrumentalul apoi alegi un subiect de ex:oameni dupa ce ai facut asta iti scrii pe o foaie niste rime pentru ca melodia trebuie sa rimeze si ultimul pas tii cont de instrumental subiect si rime si incerci sa le combini pentru a-ti iesi o melodie nu stiu daca te-am lamurit sau nu dar atat stiu... sper ca ti-am fost de foloslaughing))))))))

1 răspuns:
| JesusCristi a răspuns:

Gandeste-te la trotinetele spatiale din Vaslui si o sa ajungi un raper mai mare ca eminem