| aalhggcsdsvs a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine cu niste sit-uri cu carti care pot fi citite si le pot dowloada m-ar interesa :Academia vampirilor, seria Amurg, Casa noptii Semnul Aleasa, Tradarea si Jurnalele vampirilor(in romana)

. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sinziana1 a răspuns:

Eu am toate cartile din seria amurg in format electronic. Daca le vrei trimite-mi un mesaj cu id`ul si ti le voi da eu.

5 răspunsuri:
| chicka a răspuns:

Asta ar fi unul, desi nu-s sigura ca ai sa le gasesti, macar incearca:www.scribd.com...imi dai fundita daca le gasesti?

| aalhggcsdsvs explică:

Am incercat dar doar cateva le gasesc si scrisul e aiurea...

| aNda15 a răspuns:

Daca te intereseaza am ultimele 2 carti din seria amurg pe calculator

| aNda15 a răspuns:

Sau poti sa citesti seria amurg pe site-ul asta http://amurg-ro.blogspot.com/search/label/cartea%20amurg%20in%20romana

| loredeniss a răspuns:

Seria Amurg o gasesti pe cartiaz.ro