| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut, mi-a venit o idee pe care am dezvoltato alaturi de un tovaras,el are unitatea rosu cu negru(sursa a vopsito cu negru si a pus ventilator cu leduri rosii si arata prea bine, la coolerul de processor am pus leduri rosii si tot asa), eu as vrea sa stiu in ce combinatie ar mai arata bine negru(cum ar fi negru cu rosu)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuchsia.

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

Led-uri fuchsia nu exista, raman la negru cu albastru ca e o combinatie la fel de frumoasa ca rosu cu negru

| Skippy223 a răspuns:

Negru cu verde

| Zimbilsky a răspuns:

Negru+Alb
Negru+rosu
Negru+mov
Negru+galben
P.s Negruu arata bine cu aproape orice culoare deschisa

| adrianbestboy98 explică (pentru Zimbilsky):

Negru cu albastru ma gandeam eu

| adrianbestboy98 explică (pentru Zimbilsky):

Negru cu albastru arata bine

| Zimbilsky a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Eu ti-am specificat mai sus ca negru arata bine cu orice culoare deschisa printre care se numara si albastru
Sper ca ti-am fost de folos
Funda?