| Antogirl a întrebat:

Salut.Profa mea de desen ne-a pus sa facem o pasare maiastra care nu neaparat sa fie din realitate. Dar nu stiu ce culoare ar merge sa ii fac corpul cand am facut o,, coada de foc" cu rosu, galben si un rosu inchis. Ce culoare sa pun pe corpul pasarii? Help me! FUNDA*

Răspuns Câştigător
| CookieTsang a răspuns:

Poti folosi toate culorile. O pasare "curcubeu". Foloseste-ti imaginatia, si cu siguranta va fi super.
Bafta

2 răspunsuri:
| JulieAndreeaB a răspuns:

Verde,Orange.poate si albastru petrol.succeshappy

| AllyPisicutza a răspuns:

Incepe sa faci cu verde apoi cu albastrusi cu galben apoi fai capul cu portocaliu si unpic in varful capului fai o pana mov