| CattanyMihai778 a întrebat:

Salut tovarasi TPU, am doua rame de tablou si nu am ce sa bag acolo, nu ma apuc de pictatlaughing. Vreau sa-i pun asa, gen peisaje cum sunt in calendare(sa decupez) mai mari, unde as putea gasi in Bucuresti ceva postere sau peisaje sa le pun in rama? Multumesc tovarasi.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faci cateva poze relevante (tema poate fi orice iti place).
Alegi doua poze, pe care le consideri cele mai reusite.
Mergi la un laborator foto care lucreaza si cu poze digitale si pot tipari de calitate,
Tiparesti ambele poze la marimea ceea mai apropiata de marimea ramelor.
Montezi fotografiile in rama, pe suport de carton alb (poate fi coala de desen).

| CattanyMihai778 explică (pentru Bula):

Mersi tovarase bula, acu sper sa nu coste mult

| Bula a răspuns (pentru CattanyMihai778):

Tiparirea unei poze in marime asemanatoare unei "coli ministeriale" (A4), calitate foto foarte bun costa in jur de 20 lei, o coala mare de hartie 3 lei, o cutie de ace (pentru fixare in rama) 3 lei, deci in total cca. 50 lei pentru 2 poze. happy
Mai scump este daca trebuie pusa si sticla in rame...

| Fllu a răspuns:

Salut,

Gasesti cate postere si tablouri vrei aici: http://bit.ly/2ZBPoLA

Atentie la marimea pe care o au ramele tale.

-----
https://www.decarti.ro/