| Alex12122002 a întrebat:

Salut TPU!
Am și eu o întrebare.
Mi-am făcut două tatuaje și după ce a văzut coaja aceea, a rămas un unele locuri in care se vede pielea și aproape tot tatuajul se vede neclar (tatuajuele au fost bătute de 2 ori încercând să repar acest lucru și a doua oare e același rezultat?
Știți cumva din ce cauza ar putea fi? Eu am urmat toți pași în îngrijirea lor

DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alexandra9998386 a răspuns:

Bună, asa este si la mine, am goluri in tatuaj. Am intrebat un artist si a spus ca nu a fost pigmentul bun/corpul meu absoarbe pigmentul. Un tatuaj se vindeca complet in aproximativ 6 luni- 1 an deci eu zic sa mai astepti. Mie dupa 3 luni mi s-a modificat tatuajul, se vede mai intens.