| SkepT a întrebat:

Am si eu un acordeon Weltmeister foarte vechi, are cam 30-40 de ani. Cam cu cat as putea sa il vand?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna gluma dar hai sa-ti spun un lucru, obiectele vechi sunt foarte valoroase si costa foarte scump mai ales daca e vorba in cazul asta de un acordeon de "firma" ca sa spun asa. Uita-te la link-ul pe care l-am lasat sa vezi cu ce preturi uriase se vinde.Nu stiu daca in Romania sunt cumparate obiectele vechi foarte scumpe dar in afara se vand si se cauta ca painea calda.

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Depinde cat e de uzat... daca arata impecabil il poti vinde de la 1000 de euro in sus. Uite aici preturile de pe okazii la un acordeon ca al tau: http://www.okazii.ro/cautare/acordeon+weltmeister.html

| Stef69 a răspuns:

Omule, trebuie sa il platesti tu pe ala care vine sa ti-l ia la car de vechi e hahahaha

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Stef69):

Buna gluma dar hai sa-ti spun un lucru, obiectele vechi sunt foarte valoroase si costa foarte scump mai ales daca e vorba in cazul asta de un acordeon de "firma" ca sa spun asa. Uita-te la link-ul pe care l-am lasat sa vezi cu ce preturi uriase se vinde.Nu stiu daca in Romania sunt cumparate obiectele vechi foarte scumpe dar in afara se vand si se cauta ca painea calda.

| Gutu_Valeriu_1960 a răspuns:

Eu cred ca e mai simplu si fara batate de cap sa-l faci cadou --------------ca exzeplu mie