| TheWet a întrebat:

In ultimul timp, am descoperit ca in photoshop cs6 poti desena. Am inceput sa invat, sa desenez cat mai bine, si am vazut pe Youtube ca cineva deseneaza in pixeli, si am vrut si eu sa incerc, dar nu am putut face asta, fiindca nu stiu cum sa setez asta. Sper ca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Te referi la tehnica de desenat, sau ce anume? Da-i zoom maxim daca vrei sa desenezi pe pixeli, iti va arata fiecare pixel din peisaj.

| TheWet explică (pentru m1dn1gh7):

Nu la asta ma refeream, ma refeream ca, cum as putea sa desenez pixelat? Sa se vada in desen pixelii. Uite, ceva de genul : https://www.youtube.com/watch?v=jo19_QP91v0