| MaxRobert a întrebat:

Salut TPU, se gasesc magazine pentru graffiti in Iasi? Multumesc!

2 răspunsuri:
| proserpina22 a răspuns:

Am vazut la xerox urile "Stef Copy Center", au spray uri de foarte multe culori si e in jur de 30 de lei tubul. Unul se afla langa UAIC in caz de nu l-ai observat pana acum happy

| Nobody04 a răspuns:

Poți lua din piață, e 10-15 lei tubul.
Sau poți încerca la top art, este pe lângă Piața Unirii, trebuie să cobori niște scări de lângă magazinul de artizanate de la Strada Independenței.O altă variantă ar fi U-man shop sau pur și simplu la Dedeman, Brico sau orice alt magazin de construcții și metalo-chimicehappy