| Dorian2990 a întrebat:

Salut TPU,
Stie cineva unde pot vinde și eu 5 cărți vechi de Shakespeare in limba germana?
Mulțumesc anticipat

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine mai citeste azi in Romania? Nimeni, noi nu citim cartile in limba română ce sa mai zici sa citeasca cineva in Germana, cîti româ ni cunosc limba Germana la nivel de conversatie? Putini deoarece germana este o limba grea, deci șansele ca tu sa vinzi acele carti sunt slabe.

| mihai69 a răspuns:

Aș încerca pe eBay.

| dinaprilie a răspuns:

Email la anticariat pentru a ti le evalua daca nu ai facut-o deja. Si vezi ulterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lajumate.ro sau flip.ro

| Dorian2990 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat pe site-uri de genul asta dar nu prea este nimeni interesat, din păcate.

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Olx este un site sau public24

| Masterchief117 a răspuns:

Imi poti spune, te rog, editia si anul?
Ai mare grija cu anticariatul, deorece vei obtine cu greu un pret de-a dreptul avantajos.

| Dorian2990 explică (pentru Masterchief117):

Salut, nu știu care este ediția pentru că nu înțeleg nimic happy dar anul este 1839.