| palpAbil1real a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi negative sau melodii de fundal pe care se pot recita poezii?
Vă rog să îmi răspundeți doar dacă sunteți cunoscători. Fără YouTube sau saitul resursecrestine. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu iti compui singur muzica, tot ce gasesti online, indiferent de sursa, este protejat de copyright si trebuie sa platesti.

| Michaeel a răspuns:

Pe Youtube gasesti cele mai multe, chiar daca ai precizat ca nu vrei.Sunt instrumentar-uri sau melodii cantate la pian ori vioara, melodii clasice sau muzica usoara, ma gandesc ca aceste tipuri de muzica enumerate de mine s-ar portivi pentru recitarea poeziilor