| XxAlex2001 a întrebat:

vreau sa ma apuc de graffiti (tag, spray) fiind la inceput nu prea am experienta in a desena sau a scrie. Aveti cateva sfaturi pentru mine?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa nu te apuci sa practici asta pe trenurile aflate in circulatie! E unul dintre cele mai bolnave trenduri prin gastile astea de grafferi. Saracii chiar nu pricep ca sunt cretini oricat le-ai spune. Ei nu fac diferenta intre vandalism si desenat cu spray in zone abandonate care nu deranjeaza aproape pe nimeni.