| numesiprenume0 a întrebat:

Unde pot gasi si eu online decor pentru un om de zapada? Nas, ochii, gura, etc. Ofer funda pentru link!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E greu si foarte scump.

Mai usor si mult mai ieftin (sau aproape gratis) poti gasi, daca mergi la mama /bunica /vecina /la piata si ceri /cumperi:
- 1 buc. morcov (pentru nas)
- 2 buc. castane (pentru ochi)
- 1 buc. gogosar mic (pentru gura, se taie o felie potrivita
- 1 buc. castravete (taiat in doua, pentru urechi)

Mai ai nevoie de:
- 2 crengute de brad (pentru mustata)
- 1 matura uzata (pentru brat)
- 1 oala veche, stricata (pentru palarie)

Zapada frumoasa si distractie placuta!winking

| Sonia822 a răspuns:

Gasesti la piata.

| aimullah123 a răspuns:

Ai nevoie de un morcov, o banana si 2 prune laughing
Nu stiu daca face cineva accesorii pentru omul de zapada
Dar ai putea sa cumperi o palarie, un fular si restul poate gasesti ceva asemanator la magazinele de jucarii pentru copii. Ma refer la ceva obiecte care sa para a nas, gura, ochi etc.

| acerr a răspuns:

Pe Aliexpres