| dumitrita25 a întrebat:

Salut va rog dati-mi coduri la webkinz nefolosite va rog mult eu strang coduri la webkinz pentru copii cei mici fara parinti daca va e mila de ei dati va rog coduri reale si nefolosite datilie va rog pe mes melnic.vero cine dau coduri dau fundita ajutatii pe copii cei fara casa si parimti fara jucarii.

1 răspuns:
| vlad_4949 a răspuns:

Serios? aha deci nu au parinti...(ce interesant!)nu cred acest lucru fiindca(daca nau parinti, cum pot da aproape un milion pe o jucarie webkinz)si mai au si calculator!(particip la un grup special pentru copi unde mi-am donat multe dintre haine de cand eram mic si multe jucarii)si nu miar place sa...dau un cod adevarat care iti da puncte sau ceva de genul(nu stiu daca am inteles foarte bine intrebarea, corecteazama daca am gresit)