| irinia a întrebat:

Vine festivalul primaverii si trebuie sa organizam o piesa de teatru. Stiti ce piesa ar putea merge? Ceva sa nu fie f. complicat, cat sa poata fi jucata si de copii, nici foarte lunga. Sugerati-mi niste piese.
Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu te sfatuiesti cu colegii de clasa si diriginta voastra?
Este frumos si sanatos sa comunici cu colegii tai, sa le ceri si lor parerea, daca nu vreis a te urasca colegii, ca tu vrei sa fii bosul care comanda acolo.
Invata sa-ti respecti colegii si sa comunici cu ei, daca nu vrei sa te ocoleasca pe viitor.