| Inj3ct0r a întrebat:

Salut, vreau sa desenez cu sprayul de grafitti, ce fel de hartie mi-ar trebui?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Graffiti este un termen general referitor la inscripții caligrafiate sau imagini pictate sau gravate pe pereți sau alte suprafețe publice sau private, care nu sunt destinate acestui scop. Când este făcut fără consimțământul proprietarului, constituie vandalism (care este ilegal).
Deci nu iti trebuie hartie.

| Inj3ct0r explică (pentru darrio2007):

M-am exprimat gresit, vreau sa desenez cu spray ul pe hartie, si nu prea cred ca merge prea bine pe hartie normala

| darrio2007 a răspuns (pentru Inj3ct0r):

Nu ai inteles nimic din ce ti-am raspuns. Grafitti este pentru pereti.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Hartie de beton, macar 2x2 metri