| Faranume242424 a întrebat:

Vreau sa iau cu mine O drona și vreau să știu la care bagaj, o pot lua, de cală sau de mănă?
Ce drona imi recomandați care sa filmeze bine pana in 300 lei?

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Salut! Conform unelor politici ale firmelor cu domeniul de activitate transport persoane in mediul aerian, dispozitivele precum dronele se pun in cala impreuna cu geamantanul. Bineinteles ca depinde de marimea dronei. O drona pana in 300 de lei e micuta, merge bagata in geamantan fara probleme.

Si o drona pana in 300 de lei cu autonomie de filmare cat de cat ok si cu o claritate ok este drona,, Mini Drona Star Spider Hexacopter 126 cu Camera HD,,. Mise pare buna pentru 5 minute de filmare hd si cu incarcare la telecomanda mai ales ca are si loc de card pana in 32 gb.
Eu ti-am dat doar un exemplu de drona pe care o gasesti in jur de 250 de lei. Tu poti cauta si altele poate chiar mai bune.

Sper ca te-am ajutat!