| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Vreau sa încep sa ascult audio-book-uri dar nu am idee de unde sa le iau, dacă este vreo aplicație sa le ascult sau e pur și simplu o aplicație care face aceste doua lucruri, sa le iei și sa le dai imediat play. In aplicația din iOS, books, nu îmi dau seama dacă sunt cărțile in format audio sau cum sa le ascult. Mă poate sfătui sau îndruma cineva? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| diNNozo a răspuns:

Salutare. incearca sa dai un google sau un Youtube : how to lisen audio-books for free!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Librivox. sau poti sa descarci si asculti cu vlc