| nickdarck a întrebat:

Salut, vreau si eu un raspuns la intrebarea mea. Vreau sa am o cariera in actorie, sa joc in filme, si as vrea sa stiu de ce as cam avea nevoie pentru ca sa devin Actor, note la scoala, si altele. VA ROG FOARTE MULT SA-MI DATI UN RASPUNS...Multumesc

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca locuiesti intr-un oras mare, incearca sa afli daca nu cumva exista vreo trupa de actori amatori si inscrie-te.Pe langa casele de cultura, studentesti sau nu, sunt adeseori asemenea activitati; poate fi vorba si despre initiative particulare caci unii actori profesionisti isi creeaza cluburi private unde poti fi cooptat in trupa contra unei taxe...Notele la scoala nu conteaza, doar talentul e important.

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Curs de actorie pe 2 doi ani si diploma.

| danutzsan a răspuns:

De talent, de talent si de talent!

| Instinkt a răspuns:

Ai nevoie doar de un sg lucru talent

| ioana181 a răspuns:

Pe langa talent cred ca iti mai trebuie noroc la Buftea.

| lololololol a răspuns:

Termini scoala, si apoi mergi la facultatea de actorie. mai poţi participa la concursuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentele din poezia lui mihai eminescu fiind baiet paduri cutreieram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Animal marin inrudit cu racul