| Nicula_Ionut_1997 a întrebat:

Salutare...am și eu o întrebare.
Sunt tânăr, din Bistrita...cred că am voce,toată lumea îmi spune lucrul asta,vreau sa mă apuc de cântat,dar nu știu exact cu ce ar trebui sa incep...
Oare este cineva in Bistrița care se ocupa de promovarea tinerilor, care m-ar putea ajuta sa fac ceea ce vreau?
Va mulțumesc...

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa faci canto in primul rand ca nu te baga nimeni in seama ca ai putina voce

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Fa canto daca vrei dar sincer depinde si de profesor aici. Alege un stil pe care vrei sa il folosesti si te caracterizeaza. Apoi cand esti pregatit du-te la un concurs si fa-te cunoscut. Asta e calea cea mai sigura ca sa spun.