| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Care este diferenta dintr-un tub de spray acrilic si un tub de spray vopsea?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Tipul de vopsea. Exista vopseluri alchidice, acrilice, bi-component, pe baza de latex, magnetice (pentru vopsire electrostatica) etc.
Este evident sprayul cu vopsea acrilica, contine vopsea acrilica. Celalalt contine vopsea alchidica. Nu incerca sa le combini (sa dai straturi cu fiecare din ele), pentru ca nu adera una la cealalta!