| Georgian22 a întrebat:

Salutare.
Ce părere aveți despre:
Eu sunt o persoana care am mici viziuni, fur cuvinte din gura de la unele persoane (le zic inainte ce vor ele sa spuna)
Ce imi doresc mi se îndeplinește. cum pot ridica chestiile astea la un nivel mai înalt, tine de energia corpului?
Ps:Intrebarea este pentru cunoscătorii, nu vreau comentarii de gen : esti nebun, nu există asa ceva etc.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E intamplator legat de cuvinte iar ce iti doresti se indeplineste e datorita mentalitatii incarcate de ganduri bune, stii sa te focalizezi la ceea ce iti doresti si in timp devine realitate gandul tau. Legea atractiei in Youtube cauta sa mai inveti din ea

| Violleta2022 a răspuns:

Ni se intampla tuturor asta, mai mult sau mai putin.
Stai cuminte, ca nu esti special, doar ca esti atent la altii, mai mult decat marea majoritate a oamenilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă anticipezi ce vor să spună unii, asta se poate interpreta că ai capacitatea de a ghici, cunoaște, citi ceea ce au alții în creierul lor.
Există asemenea persoane, nu este nebunie. Cei ca dta dacă se antrenează pot deveni artiști pe această temă.
Ce îmi doresc mi se împlinește. Aici trebuie să analizezi dta însuți dacă chiar ești în stare să influențezi mediul social din care faci parte prin forța gândului. Și asemenea persoane există.
Acesta este un dar înăscut foarte foarte rar. Și această calitate poate fi dezvoltată. Aici trebuie să fii cu mare atenție. Așa se spune că dacă folosești asta în scop strict personal, capacitatea se anulează, dispare, dacă o folosești ca să ajuți pe alții, ea crește.

| ziftode a răspuns:

Te rog mult, poti sa iti doresti o lume mai buna, mai sigura si mai... FERICITA
daca nu, atunci ma bucur pentru tine... U LUCKY DOG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Same... Da. Ține de încrederea de sine și de faptul că ai o energie care îți permite să asculți și să înțelegi ceea ce vor alții, să ai încredere în ceea ce spui. D-asta se zice ai grijă ce spui ca se îndeplinește. Pentru că dacă crezi, se întâmplă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bucur să văd că nu sunt singura! Trebuie să meditezi! Găsește o melodie bună, un loc bun, concentrează-te pe fiecare în parte.

| Adi88 a răspuns:

Trebuie sa ți concentrezi toată aura către ce te interesează și să intri într-o stare de meditație. Trebuie sa înveți să-ți controlezi puterea speciala cu care ai fost înzestrat