| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,imi poate recomanda si mie cineva un forum in care tema/subiectul sa-l reprezinte desenul in creion,si sa fie activ,mi-as dori sa discut cat mai multe detalii in legatura cu schitele/desenele in creion,deocamdata sunt incepator si-mi doresc o oarecare parere despre desenele pe care le-am realizat,pentru a-mi imbunatati abilitatile! Orice sfat, recomandare de la persoanele avizate in aceasta tema (desen/pictura ) sunt binevenite! Daca doriti sa luati legatura cu mine ma gasiti pe adresa de e-mail iuli.beckham@yahoo.com (acolo va pot trimite si cateva desene pe care le-am realizat pentru a va oferi o parere mai amanuntita )

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.facebook.com/groups/600698133345736/

Cand stateam eu pe grupul acesta era destul de popular, slabe sanse sa ceri o parere/un sfat si sa nu ti se raspunda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru ajutor! (Y)

| Doja a răspuns:

Boards.4chan.org/ic/

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Aleg sa desenez.

| GrecuMariaaa a răspuns:

Poti sa ma intrebi pe mine daca mai e valabila postarea.
Invat la un liceu de arta.
Gmailul meu : muffinotaku2000@gmail.com