| Jacquelinor a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva carti moderne? De preferat horror, romantism gotic sau adventure. Libraria pe care o frecventez este M. Eminescu.
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Ei bine, iti pot recomanda un roman care tinde sa fie politisat, dar in care ai o salatica de genuri; dragoste, actiune, drama se numeste ''Codul lui Da Vinci'' este scris de Dan Brown si din aceasta carte vei intelege foarte multe lucruri legate de cultura generala. PS: citeste-o cu mare atentie, altfel daca tu crezi in Dumnezeu s-ar putea sa iti schimbi parerea. Brown nu vrea sa faca asta ci doar face o antiteza intre toate credintele de pe pamant

3 răspunsuri:
| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Pai seria TWILIGHT e o buna alegere, cel putin mie mi-a placut f multhappy

| AneBbi a răspuns:

E faina cartea ''Tatuaj cu sange de monstru''si are mai multe parti e un fel de SF.Pe asta am citit'o eu recent si mi-a placut foarte mult...big grinSper sa o gasesti si sper sa iti placa(asta daca nu ai citit'olaughing)

| Cupcake123 a răspuns:

Pai acum este in top pentru copii este,, Jurnalul unui pusti,, de Jeff Kinney.Ca sa vezi cum e iti scriu un pic din carte:

,, Astazi am avut Ed.fizica,asa ca primul lucru pe care l-am facut cand am iesit afara a fost sa ma furisez pana la terenul de baschet sa vad daca Branza mai era acolo.Si era, bineinteles. Bucatica aia de branza sta pe teren de primavara trecuta. [...],,

Cartea e mai mult comedie da merge.E super tare cartea.Mai ales ca are si nr. 2.

Daca nu poti sa ti-o iei incearca Ciresariilaughing