| c3r3b3l a întrebat:

Salutare TPU caut si eu o melodie care nu stiu cum se numeste dar imi aduc aminte videoclipul : era vorba de una care il tradeaza pe unu si acesta este interogat si batut, melodia era in limba bulgara nu mai tin minte stiu doar ca refrenu era in engleza ( ceva de genu : " love love i women heart... i can see in your eyes... " ) si canta in refren el : sasha sau ceva cu s totul este in ceata din cauza ca e veche melodia de ceva timp are vreo 5 ani chiar mai bine. POATE MA AJUTA CINEVA?

1 răspuns:

Incearca sa fredonezi refrenul pe aplicatia Shazam, poate ti-o gasesc ei.