| Namaparissia a întrebat:

Dau cea mai mare funda posibilalaughing! Am nevoie urgent de niste idei de piese de teatru sau orice in acest domeniu.Saptamana viitoare va trebui sa ma prezint cu un moment de teatru la un targ cu scopul de a strange fonduri pentru o fata din scoala mea care are cancer.De aceea acest eveniment este foarte important pentru mine si va cer ajutorul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Societatea din ziua de azi...
Cum sunt viața din ziua de azi și relațiile dintre oameni afectate de tehnologia forțată, socializarea falsă, mass-media, etc. Ți-am dat o bază pe care să dezvolți...

| Alexandruuu88 a răspuns:

Dragnea cu iohannis, cel mai mare teatru jucat de ei, si la propriu si la figurat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să-ți spunem o piesă de teatru sau vrei să scrii tu una? Încearcă să fii mai explicit.