| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Caut inspiratie pentru un proiect.
Este vorba despre bicicleta mea pe care vreau sa o colantez... oarecum, ideea este ca pot sa pun orice desen posibil pe ea, si orice sfat, idee, este foarte bine venita, Orice, de la graffiti la personaje din filme la literalmente orice.
Poate fi desenat tot cadrul, eu personal ma gandeam la un camuflaj urban, cu alb + negru + gri, sau la o culoare ce se schimba pe parcurs de la verde la albastru la violet, sau sa editez in photoshop o imagine cu mai multe personaje din filme, gen... Jason + Venom + Joker + Harley Queen + multi altii.
Daca ai imaginatie, orice idee este bine venita si apreciata big grin
Ps: Sunt pasionat si de tatuaje, in special tribale, daca stii vreun model misto, nu ezita sa mi-l arati happy
Poze cu bicicleta: https://imgur.com/a/I9oomyT

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune-i becuri, faruri, oglinzi și semnalizatoare

| AlexandruBogdanIstrate a răspuns (pentru sierra1):

Nu zici rau deloc.

| sierra1 a răspuns (pentru AlexandruBogdanIstrate):

Ne trimiți o poză când e gata echipată