| way90mh a întrebat:

Salutări, as vrea sa știu de la câți urmăritori primesc verify pe insta?

5 răspunsuri:
| readytofly a răspuns:

Salut. Trebuie sa dai "Request verification" din settings-account. Nu exista o liminta minima de followeri.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Ca sa primesti verify, trebuie sa fii in general cineva mai cunoscut, care a indeplinit niste chestii, de exemplu sportiv, actor, cantaret etc

| AaaaHihgma34rSharc a răspuns:

Trebuie sa fi trepar
tunsoare stil cultura xanax (doar la danicosti)
si aia a fost

| Marianuz a răspuns:

Ca sa primesti verify trebuie sa dovedesti ca esti persoana publica, ca exista articole cu tine le net sau documentele necesare pentru firme.

| GeorgeMondialu a răspuns:

Stie highman