| G2G a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa dau examenele de diferenta pentru latina, muzica si desen. Intrebarile sunt adresate celor care au dat astfel de examene. Cum o sa se desfasoare? Stiu ca sunt 2 probe pentru fiecare am vazut subiecte pentru latina si desen dar nu pentru muzica. Ce te intreaba mai exact la materia aceea?

Funda

1 răspuns:
| Sofiathegirl a răspuns:

Sunt formale probabil o sa iti spuna ei raspunsurile daca nu o sa te lase sa copiezi.Sucees!