| Horhe a întrebat:

Scrieti-mi un text despre vara (in versuri sau in proza) inspirat din poezia Zi de vara de George Toparceanu, care sa inceapa tot prin substantive si sa se incheie cu o imagine din lumea gazelor. Va rog. Cine raspunde primul ii dau fundita big grin

4 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

Aici nu se fac teme pustiule.
Pt. asta iti poate fi suspendat contul...chiar e asa de greu sa scrii 20 de randuri?

| Horhe explică:

Nu sunt pustiu.:p.sunt o fata

| tenshi261 a răspuns:

Sry ca nu te pot ajuta.asta e cumva tema pentru vacanta?
daca nu stii incearca sa faci niste propozitii si pe urma le dezvolti. poate asa e mai usor

| Si_Atat_Alyka_1990 a răspuns:

Caietul asta il am si eu si ce e asa de greu sa faci un text?