| anonim_4396 a întrebat:

Scuze, vreau un nou stil de scris pe messenger. Pentru că, scriu mereu cu Comic Sans Ms, şi vreau alt stil. Mulţumesc că mă ajutaţi!

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Da. Deci le mulţumesc foarte mult pentru timpul acordat ca să scrie aceste genuri de scris. Dar, eu la messenger, nu am nimic din ce au zis ei, şi îmi pare rău pentru că nu am. Cred că sunt tare frumoase stilurile de scris. Vă mulţumesc din suflet!

| hideaway a răspuns:

Nu prea ştiu cum se instaleaza.batting eyelashes Îmi explici şi mie?

| raluca250 a răspuns:

Kristen itc
calibri
lucida console
berlin sans FB
Bradley hand itc
Candara
century gothic
chiller [aste e chiar funnyhee hee]
Consolas
Eras medium [asta il am acum]

| RamonaM a răspuns:

Du-te aici: http://www.1001freefonts.com/, alege un font, instaleaza-l si gata. :)

| bigsy a răspuns (pentru RamonaM):

Hei ramonaM. BuBulina nu cred ca avea butonul pop\rtocaliu cu raspunde cand a intrevat cum se instaleaza acel program de pe site. ne explici si noua, caci si eu as vrea. oki? astept raspunsul tau cat mai repede.

| lolas23 a răspuns (pentru RamonaM):

Ar trebui sa-ti dea funda

| AnaAnahi a răspuns:

Foloseste`l pasta Franklin Gothic Medium