| sigmanet a întrebat:

Se califica Elena Gheorghe in finala Eurovision 2009 din Rusia?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Deja sa calificat in semifinale, merit 1 bulina galbena nu crezi

19 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mie mi-a placut Portugalia rolling on the floor
ala cu chitara si cu pastrunga lui din fata, era prea tare rolling on the floor... a si mai era si cucoana aia care a venit singura, singurica (un pic mai grasuta)... Elena s-a descurcat bine, imi place Elena, merita un loc cat mai sus in finala. happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

S-a calificat deja.

mlm
| mlm a răspuns:

Cred ca nu prea are sanse, sint altii mai tari ca noi, nu credeti?

| Ecaterina a răspuns:

Desigur, indiskutabil.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu una nu cred ca are sanse prea mari, mie cel putin nu imi place piesa, e banala.

auran
| auran a răspuns:

Pacat de ea pentru ca are voce dar, piesa este groaznica

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sper chiar sa faca o figura, cel putin la fel de buna ca Luminita Anghel si Sistem. Prin arta, cultura, sport, etc. ne mai spalam si noi din pacatele politicului.

| anonim a răspuns:

Tocmai s-a calificat!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Urrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, s-a calificat!
Pacat ca romanii nu au incredere in ce e al lor.

| csintalan a răspuns:

... daca am trimite fiecare ceea ce trebuie cu siguranta ar castiga,...

| Bianca26bb a răspuns:

Dar s-a si calificat. Sunt sigura ca nu va castiga, pentru. ca nici nu a castigat la Nico cand a fost super tare (cu butoaiele, let me try) straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nicio sansa cu asa dictie ce umbreste textul oricum, piesa e mult prea copilaroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca s-a calificat. Asteptam o clasare cel putin la fel de sus ca a Luminitei Anghel. A propos..., nu vi se pare ca pe alocuri "Balkan Girls" cam seamana cu "Let me try"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat si eu aseara... unii erau asa penibili...de ex ce am retinut: bulgarii, sau aia care il imitau pe Elvis...eu zic ca este o piesa destul de buna fata de celelalte.
Mie mi-a atras atentia piesa Turciei...era draguta happy
Bafta Elena! Bafta Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa se califice succes

| emyrus a răspuns:

Cine stie tongue
sa o intrebam pe mama omidatongue