| fugi5555 a întrebat:

Se da la bac profil real " aci sosi pe vremuri"? Dacă nu se da A.Lapusneanu care are autor canonic cred ca nu se da nici asta

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Subiectele de la BAC sunt stric secrete si nu se pota afla decat in momentul examenului, ca plicurile sunt desigilate.
Invata toate lectiile, sa nu ai vreo surpiza sa primesti la examen, o lectie pe care nu ai repetat-o si sa iei nota mica.

| fugi5555 explică (pentru Violleta2022):

Voiam Sa întreb dacă este in programa, dude

| Violleta2022 a răspuns (pentru fugi5555):

Asta poti intreba profesoara ta de romana, ca noi nu stim ce este in programa si ce nu este.