| suntcuriossastii a întrebat:

Se poate sa mi instalez pe laptop canalele de la televizor? Plătesc? Sau e un anume site de unde pot să mi descarc

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si uite asa te umplii de virusi laughing)

| Blueberry8 a răspuns:

E un anume site, trebuie sa descarci niste chestii.Scrie pe google programe romanesti online si gasesti.

| Joker400400 a răspuns:

Nu e nevoie sa platesti nimic. Poti urmari toate canalele din Romania gratis, chiar si hbo. Exista site-uri de streaming cum ar fi My web care se deschide din Google sau Tv ron pe care îl deschizi din explorer. Trebuie doar sa descarci sopcast( il poti lua de pe softonic) si sa ai o conexiune buna de internet. In general cand intri pe astfel de site-uri iti vor da ei instrucțiuni. Însă uneori unele canale nu functioneaza dar asta este o problema care durează maxim o zi.

| suntcuriossastii explică (pentru Joker400400):

Pot si pe telefon sa mi le descarc?

| Joker400400 a răspuns (pentru suntcuriossastii):

Nu prea cred. Cel mai bine este sa lucrezi pe un PC.

| Joker400400 a răspuns (pentru suntcuriossastii):

Da. Scuze, gresisem intrebarea. Descarca tv mobile Romania si sop to htpp. Cu ajutorul aplicației poti sa vezi canalele si in strainatate. Dar, canalele sportive vor funcționa rar, spre deloc. Iar pe telefon nu ai toata aceasta varietate de canale. Iti sugerez sa vizionezi un video pe Youtube. Este un băiat care iti explica in detaliu tot ce trebuie să faci.Asta e linkul https://youtu.be/ejhxVUnpX5Y