| AnonimFaraPereche a întrebat:

Se pot face tatuaje permanente cu ace dar pe o perioada delimitata, cum ar fi 2-3 ani?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar exista niste tatuaje semipermanente care pot tine pana la vreo 3 saptamani.Intre acesta si permanent nu exista alt fel.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot tine si mai mult de 3 saptamani, din cate stiu. si se fac cu henna.

Si totusi. tatuaje permanente pe o perioada delimitata? laughing Perioada delimitata=temporare.

| AnonimFaraPereche explică (pentru TheRealFantasy):

Nu ma refer la cele cu henna. Ma refer la cele cu ace, da temporare.

| MULLER96 a răspuns:

Nu

| THTattoo a răspuns:

Salut, nu exista tatuaje pe perioada de 2-3 ani.Ele sunt permanente, pe viata. tusuri care sa se absoarba miraculos nu s-au inventat sau daca s-au inventat nu am vazut eu, pe viu, efectele..Eu sunt tatuator.
https://www.tatuajbucuresti.ro

| AnonimFaraPereche explică (pentru THTattoo):

Ma bucur ca imi raspunde cineva in cunostiinta de cauza. Inseamna ca ceea ce auzisem eu era total eronat. Multumesc pentru rasp.