| anonim_4396 a întrebat:

Se pricepe cineva la arta grafica pe calculator?

6 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Da, Paint!

| GeosBIOS a răspuns:

Ma pricep mai ales la cea care tine de domeniul arhitecturii (interioare, reprezentari 3D ale cladirilor dupa planuri si schite, reprezentari decoruri naturale etc.) si mai putin la cea care tine de gaming (sa reprezint o masina sau o ambarcatiune si in general lucrurile care tin de decoruri nu am probleme, imi lipseste insa talentul necesar pentru sculpting atunci cand vine vorba de a reprezenta personaje)

| TheLaw a răspuns (pentru GeosBIOS):

Ma refeream la arta grafica de genul asta:
http://fc01.deviantart.net/......iersen.jpg

| GeosBIOS a răspuns (pentru TheLaw):

Ce te intereseaza pe tine se cheama grafica vectoriala si trebuie sa recunosc ca nu prea m-a preocupat domeniul cu pricina.

Termenul de arta grafica pe calculator este unul cat se poate de general, care include multe lucruri.

| Dominicc a răspuns (pentru TheLaw):

Ce vrei sa faci mai precis?

| TheLaw a răspuns (pentru Dominicc):

Cont pe DeviantArt, cu "arta".