| Skylerx a întrebat:

Spuneti-mi cateva animale de campie, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Iepure, popandau, cartita, harciog, soarece.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Animalele de companie sunt agreabile si iti inspira caldura sufleteasca de aceia iubesc cainii, pisicile si caii.

| Trixx a răspuns:

Buna! Sunt multe animale de companie. acum depinde doar de ceea ce preferi. Pisici, caini, hamsteri, pesti, broaste testoase, etc. Cel mai bine te duci la un pet shop si vezi ce ti-ar placea mai mult sau spune-i mamei tale sa iti mai faca o surioara/fratior. Hi Hi!

| Onny91 a răspuns:

Trixx a răspuns:

pesti, broaste testoase, etc.

bai fato tu gandesti ce zici laughing) cum dracu sa creasca pesti si broaste testoase la campierolling on the floor)) vai de tine laughing))))

si tu care ai intrebare... daca vrie sa stii cauta pe google animale de campie si ai sa gasesti cu milioanelewinking

| Sconcsiş a răspuns:

Soarecele de camp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil Boc si Basescu. Locuiesc la campie la Bucuresti
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

| nicko a răspuns:

Iepurele, soarecele, popandaul, harciogul, cartita, ciocarlia, prepelita

| Dyva a răspuns:

Pai sunt cam multe dar ti le zic :iepure, caprioare, arici, pasari,...,