| AbC_4616 a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste idei pentru postari pe blog.Mersi! >big grin

4 răspunsuri:
| eusuntmarius a răspuns:

Prima idee si cea mai importanta: daca nu ai idei inseamna ca nu mai are rost sa postezi pe blog. Blogul nu este obligatoriu, este un "jurnal" în care scrii doar dacă ai ce scrie happy

| ILied a răspuns:

Da, cum a zis si ktalyn178, ceva de genul stiati ca... Poti copia din cartile de geografie sau stiinte ale naturii.

| ktalyn178 a răspuns:

Incearca sa compui o poezie happy
Sau fa`ti un mini-buletin de stiri happy chestii mondene, din show-biz-ul autohton happy
Sau tot felul de "stiati ca..." happy
Succes

| JustA88 a răspuns:

Scrie cite ceva despre tine, despre ce simti. ce hobby ai. Scrie parerea ta depre unele intimplari din realitate. Gen cum scriu eu : http://victoriasava.blogspot.com/