| andreea1995 a întrebat:

Stie cineva cand apare volumul 4 din casa noptii de P. C. Cast si Kristin Cast?

7 răspunsuri:
| Bianca206 a răspuns:

Abia a aparut al treilea, Aleasa, deci mai ai de asteptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja, depinde de unde il cumperi. Eu am citit si 4 UNTAMED si 5 Hunted. Uite linkurile de pe amazon.http://www.amazon.com/Hunted-House-Night-Book-5/dp/031237982X
si http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&s=books&qid=1271246425&sr=1-1
Urmatorul volum e burned, Book 6, si o sa apara in 27 aprilie, dar poti sa faci deja precomanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut:O?
de unde se cumparalaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai volumul 4 din casa noptii apare in august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai alea is in englezalaughingmulta lume zice ca apare in septembrie

| vanessa_8232 a răspuns:

Andreea imi pare rau dar nu am raspunsul la intreberea ta... dar daca il stie cineva va rog sa ma anuntati si pe mine...mocan.vanessa@yahoo.com

| vanessa_8232 a răspuns:

Draga andreea...cartea a aparut de vreo luna