| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand se da examenul de admitere la liceul Victor Brauner din Piatra Neamt? si dupa cum am citit sunt 2 probe (la arte) vizuala si una de creativitate? astept raspunsurihappy

5 răspunsuri:
| moodyblues a răspuns:

Eu sunt de acolo. examenul consta in personaje, natura statica si ceva de genul creativitate.fii fara grija. vei intra mai usor decat crezi.automat nu trebuie sa te astepti la un profil cu destula matematica, fizica, chimie, biologie, chestiile astea reale lipsesc aproape total ceea ce cred eu, nu e asa bine.aaa...si sa nu uitam clasa a 9-a cred, in care te vei tuce tu ...este renumita pentru prostie.

| nnnnnnnnnn a răspuns (pentru moodyblues):

Moodyblues ai vreun sfat sa-mi lasi? daca intru ceea ce este foarte probabil pentru m-am descurcat la probe voi avea nevoie de un sfat! din cate am vazut ai dreptate elevii din a 8-a pfffff (o adevarata catastrofa) cum ai spus am vazut cu ochii mei renumiti pentru prostie, sincer imi e putin frica ar trebui sa imi fac griji?

| dya a răspuns:

Cauta pe www.edu.ro

| nnnnnnnnnn a răspuns:

Sal! s-au dat pe 31 si pe 1 iunie eu le-am dat nu a fost cv greu la compozitie tema a fost una dificila 5 personaje si tema razboi :-p sper sa intru pe 5 iunie sunt rezultatele afisate! va rogggggggg cine mai are cv de zis sfaturi cv lasati com!

| Black_Deea_1998 a răspuns:

Eu vreau anul asta sa dau acolo si nu stiu cand este data in care sunt aptitudinile...