| TeodoraNatsume a întrebat:

Stie cineva cu ce medie s-a intrat in 2016 la liceul de arte Nicolae Tonitza? Raspuns concret va rog!

Răspuns Câştigător
| rary112199 a răspuns:

Nu prea conteaza media de la examenele de romana sau matematica la liceurile de arte dar sa fie macar peste 6. La liceurile de arte se dau probe de desen unde media trebuie sa fie mai mare de 7.

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

De ce nu te uiti pe edu? admitere.edu.ro, selectezi anul, judetul, liceul si vezi in functie de profil. Bineinteles, conteaza si sa treci probele alea ale lor cu desene sau cu ce or fi