| AlinutzaRouz a întrebat:

Stie cineva cum se fac bratarile prieteniei?

Răspuns Câştigător
29 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Eu stiam ca bratarile prieteniei sunt pur si simplu niste bratari pe care le confectionezi tu si le dai prietenelor tale cele mai bune, le purtati toate si cam astea ar fi bratarile prieteniei.Eu asa faceambig grin.

| AlinutzaRouz explică:

Va multumesc mult!

| MisterKat a răspuns:

Sincer, e prima oara cand aud de asa ceva, dar am cautat pe google si am gasit: http://www.google.ro/search?hl=ro&q=bratarile+prieteniei&meta= sau http://amdoar18ani.ro/bratarile-prieteniei-cum-se-fac/

Sper ca te-a ajutat raspunsul meu!

O zi buna!

Daniel.

| frida0purple a răspuns:

Yey! De-alea fac si eulove struck
App, sunt muuulte feluri.Cauta pe google: friendship bracelets.
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din zalele intelegerii, dragostei si fidelitatii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu. iti pot fac ecu 10 ron imi spui ce ai vrea sa comtina si o sa ti-o fac si tio tirimit ma poti comtacta la tania_madalina09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai multe bratari in V, in lini, ca si un ADN, in romb etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu sinceritate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...stiu cum se fac, dar nu am cum sati aratsad. stiu ca astea de pe net nu te ajuta foarte mult, dar eu am incercat in mai multe feluri sh am reusit sa fac cu modelul acela cu liniile oblicehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da toanto stiu si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dark, eu cred ca ar trebui sa cauti pe you tube eu de acolo am invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube scrii bratarile prieteniei si iti arata cum se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu fac bratari (simple (3lei),/ romb(X)(4 lei) /si in V(4 lei)) Deci cine vrea bratari ma poate contacta pe ID-rile: ralucadeftu sau floricica_ralu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si eu stiu sa fac bratarihappy toate modelelehappy si gratuit va pot invatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. stiu eu dar sunt ff multe modele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum sa fac bratara prieteniei in v si simpul si inimoara si dar eu nu stiu sa fac in romb sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.in.com

| mdaria a răspuns:

Http://jorjette.co.cc/handmade-jorjette/bratarile-prieteniei/
vezi poate gasesti si aici ceva interesant.

| irina_5692 a răspuns:

Eu stiu idul meu de mess este kevin2011kevin kiss***************

| trisha a răspuns:

Uite am gasit un site unde ti se explica pas cu pas cum se fac sper sa iti fie de ajutor pupici :* http://amdoar18ani.ro/bratarile-prieteniei-cum-se-fac/

| djingeras a răspuns:

Uite aici daca te ajuta cu ceva http://www.youtube.com/watch?v=LgY6Y4D-WFk

| criatza a răspuns:

da eu stiuwinking

| criatza a răspuns:

Eu stiu sa fac bratara;)
da numai intr-un singur fell;)intra aici iti arata cum sa faci;)http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ daca nu ai inteles cum se fac zi;)