| mihai1902 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa imi cumpar un marker pentru graffiti, dar ma refer la un marker cu care pot sa imi fac tag-ul sa zicem pe : statia de bus happy pe metal, ceva de genul asta.

Răspuns Câştigător
| JJONY a răspuns:

Uite de aiciwinking calitate inalta si te asigur ca vei fi multumit iti spun din propia experienta https://complexart.ro/spray-pentru-graffiti/ funda? happy

| mihai1902 explică (pentru JJONY):

Multumesc! Si scuze pentru. intarziere.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Semnezi condica de prezenta la politia (locala) si vei primi...

| mihai1902 explică (pentru Bula):

Mersi

| mihai1902 explică (pentru Bula):

Ce?

| Bula a răspuns (pentru mihai1902):

Spray de amenzi... big grin
Sau amenda pentru spray-uri... tongue

Răspuns utilizator avertizat