| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste concursuri Photoshop cu premii in bani? Daca se poate concursurile sa fie in Romania. Multumesc. [ FUNDA ]

3 răspunsuri:
| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Tocmai s-a incheiat un concurs de logo-uri. Premiul a fost 10 euro pentru primul loc. La LOTW mereu sunt concursuri speciale si multi participanti, incearca http://www.ro-sotw.com/forum/index.php?/forum/30-lotw/

| DjShizZelLE a răspuns:

Http://www.photoshopromania.ro/stiri/rezultate-concurs-photoshop- Romania-okian/. uite am gasit un concurs, fundita?