| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o firma de personalizat tricouri in Ploiesti? De preferat mai ieftine

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Adica personalizarea tricourilor poate fi scumpa, dar tricourile sa fie mai ieftine... inteleg bine, nu-i asa happy?

| anto15 a răspuns (pentru Goete):

Nu tricourile ieftine?, ci firma sa nu aiba tarife mari pentru personalizare, dar stii locuri?

| jorjero a răspuns:

Qprint - in pasaj la Omnia (pasajul Take Ionescu Ploiesti) se afla magazinul fizic. Printeaza si pe hartie de mari dimensiuni, tricouri (poti veni si cu tricoul tau), diverse cadouri personalizat, iar online ii gasesti pe www.qprint.ro