| DjKrome a întrebat:

Stie cineva unde pot vine carti vechi mai precis o biblioteca:happy

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti vinde la un anticariat sau la persoane fizice care vor sa cumpere.

| Nolkyz a răspuns:

Asa, din curiozitate... Ce carti ai vrea sa vinzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod normal, la un anticariat, asta dacă nu găseşti persoane interesate de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba la anticariat sau pe net.

| TheAvenger a răspuns:

La anticariat, cel mai probabil. Și totuși...de ce să le vinzi? De ce nu le donezi bibliotecii județene de la tine de acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| Betatexter a răspuns:

Incearca pe site-uri de anunturi Mercador, Tocmai, etc. Pe banzay.ro le poti pune gratuit cu o valabilitate de 60 de zile. Primesti si 10 euro credit daca iti faci cont la ei in perioada asta.

Succes!