| Bloo2 a întrebat:

Stie cineva vreun site cu poezii de Tudor Arghezi in afara de romanianvoice? multumesc big grin

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Cauta pe google simplu de gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la google poezii de Tudor Arghezi tonguetonguetongue mare chestie big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si incerc sa cautcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
mda. Cred ca daca ai merge la biblioteca ar fi mai usooooooooooor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bjdsgbjcghszg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biblioteca sigur lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooooooo esti draguta ca intrebi dar raspunsul meu este la biblioteca loooooooool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa scrii poezi de mihai eminescu si sigur iti va da pe un site care sunt toate creatile lui tudor arghezi dar si a altor scriitori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe situl Romanian Voice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poezi de tudor arghezii

| Cathalin900 a răspuns:

Nu stiu nici un site, dar cine stie poezia scoala de Tudor Arghezi?