| anonim_4396 a întrebat:

Stiti si voi emisiunea Tehnici esentiale de supravietuire, ma gandesc ca poate exista carti care sa te ajute in salbaticie, sau un alt exemplu pentru cine a vazut filmu Into the wild ( In salbaticie ) personajul principal mereu avea carti cu el care il ajutau, nu mai stiu cu ce erau, vreau si eu asemenea carti imi puteti da titluri?big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la cat mai multe seriale de acest gen ca sa inveti lucrurile elementare in salbaticie, si sa explorezi cu propriul tau corp, nu poti invata mare lucru din carti + ca este foarte plictisitor, pe Discovery sunt mai multe emisiuni de genul.

| Reek54 a răspuns:

Am gasit ceva, poate iti e de folos.
http://www.okazii.ro/......a117007997